Mobil

Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonlarının Renkleri Belirli Oldu

samsungun yeni katlanabilir telefonlarinin renkleri belirli oldu 0 t2nBC9yr

Galaxy Z Fold serisinin pembe renkli ilk telefonu bu sene içinde çıkması bekleniyor. Ekran endüstrisinden verdiği bilgilerle tanınan Ross Young’ın paylaştığı bilgilere göre, Galaxy Z Fold 6 açık pembe, koyu mavi ve gümüş renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkmayı planlıyor.

Z Flip 6 ise daha geniş renk yelpazesiyle raflardaki yerini bulacak. Bu telefonun renk seçenekleri ise açık mavi, sarı, açık yeşil ve gümüş seçenekleri olacak..

samsungun yeni katlanabilir telefonlarinin renkleri belirli oldu 1 mwbaMryTsamsungun yeni katlanabilir telefonlarinin renkleri belirli oldu 1 mwbaMryT

Z Fold 6 ve Z Flip 6’nın bu yılın temmuz ayının sonlarında tanıtılması düşünülüyor. Ancak tanıtım tarihinin ağustos ayına sarkabileceği söyleniyor. Söylentilere göre, Z Fold 6 genişleyen kapak ekranıyla biraz daha kare gibi görünebilmesi gündeme geliyor .

Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra Beklenenden Erken Çıkacak

Samsung’un Z Fold 6 Ultra modelini de kullanıcıların kullanımına sunacağı konuşuluyor. Bu modelde ise ana kamera görevini 200 megapiksel çözünürlüklü ‘ISOCELL HP2’ sensörün kullanılabileceği ve telefona S Pen yerleştirilebilecek bir yuva da ekleneceği iddialar arasında yer alıyor.

samsungun yeni katlanabilir telefonlarinin renkleri belirli oldu 3 uh86DC7ksamsungun yeni katlanabilir telefonlarinin renkleri belirli oldu 3 uh86DC7k

Tasarıma daha ayrıntılı baktığımızda, Galaxy Z Fold 6’nın önemli değişikliklerle birlikte geleceği, ancak Galaxy Z Flip 6’nın genel hatlarıyla aynı kalabileceği ihtimalleri akla geliyor. Fold 6’nın kutusunda Galaxy S24 Ultra’ya benzer bir tasarım benimseyeceği ve dahili bir S Pen’e sahip olmayacağı söyleniyor. Ancak, ekranlar için daha iyi bir en boy oranı sağlamak adına hem daha kısa hem de daha geniş boyutlarda olması düşünülüyor. Bu, telefon kullanıcılarının daha etkileyici bir deneyim yaşamasını sağlayacak köklü bir değişiklik olarak karşımıza çıktığını görmekteyiz.

Kaynak: İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün