Haberler

Nier Replicant, Nisan 2021’de PC’ye Geliyor

Tokyo Game Show tam gaz devam ederken, Square Enix’ten de Nier Replicant’ın çıkışı ile ilgili bir duyuru geldi, oyunun çıkış tarihi 23 Nisan olarak ilan edildi.

Orijinal Nier oyunu 2010 yılında Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkmıştı. Fakat Japonya’da konsol versiyonları birbirlerinden farklıydı. Xbox 360 için çıkan Nier Gestalt, dünya genelinde çıkan versiyonla aynı iken, PS3 için Nier Replicant’ta daha genç bir karakter yönetilmekteydi. Şimdi bu versiyon, Nier Replicant ver.1.22474487139 gibi ilginç bir isimle güncellenerek bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu versiyon bir yeniden yapım (remaster) değil. Ancak geliştirici ekip oyunun çatışma kısımlarını Nier Automata’ya yakınlaştırmaya çalışmış. Görsel yönden de güncelleme yapılmış ve oyun orijinal seslendirme kadrosu tarafından seslendirilen diyaloglara sahip olarak yeniden oyun severlerle bir araya gelmek için yola çıkmış durumda. Bakalım Nier Automata’nın rüzgarını da arkasına alıp ilgi çeken bir oyun olabilecek mi, 23 Nisan 2021’de hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün