Haberler

Crysis Remastered’ı En Üst Ayarda 4K/30 Çalıştırabilecek Bir Kart Yokmuş

Crysis Remastered, yarın oyuncularla buluşuyor. Orijinal oyunun üzerinden 13 yıl geçtikten sonra bu sefer de yenilenmiş ve tamamen remaster edilmiş versiyonunu oynayacağız Crysis’in ve herkesin aklında aynı soru var: yine bilgisayarımız eriyecek mi?

Görünüşe göre bu sorunun cevabı evet 🙂 Konsol versiyonlarını bir kenara bırakalım, çünkü Crysis en iyi görsel performansı PC’lerde verecek. Bildiğiniz gibi oyunda tüm ayarları sonuna kadar zorlayacak “Crysis’i Çalıştırabilir Mi?” modu da mevcut.

Crysis Remastered’ın proje lideri Steffen Halbig bu modda nasıl bir performans bekleyebileceğimiz sorusuna “4K’da oyunu bu modda 30 FPS çalıştırabilecek bir kart mevcut değil” diyor. Nvidia’nın yakın zaman önce tanıttığı 3000 serisi yeni ekran kartları da bu tanımlamaya dahil üstelik.

Halbig bu modun isminin başlangıçta şaka olarak ortaya atıldığını ama sonra performansı yerlerde süründürürken grafik ayarlarını maksimuma dayayacak böyle bir mod hazırlamaya karar verdiklerini söylemiş.

Yarın oyun çıktığında bu ayar seviyesinde nasıl bir performans alacağımızı kendi gözlerimizle göreceğiz. Ben 2K’da kaç FPS göreceğimi merak ediyorum açıkçası, sonucu sizlerle de paylaşırım 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün