Oyun

Tony Hawk’s Pro Skater Oyun Streetdog BMX Duyuruldu

 
Yayıncı Null Games ve geliştirici Yeah Us! Games, serbest stil ekstrem spor oyunu Streetdog BMX’i PC (Steam) için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Tony Hawk’s Pro Skater ve Dave Mirra BMX benzeri bir yapım 
 
tony hawks pro skater oyun streetdog bmx duyuruldu 0 yiPcPvBP 
 
Bisikletle beraber takla atabileceğiniz, kendi stilinizi sergileyebileceğiniz ve karakterinizi özelleştirebileceğiniz bu yapımda 6 farklı harita bulunuyor. Şehir içlerine girmeden önce kendinizi bisikletinizin üzerinde görebiliyor ve burada istediğiniz şekilde yol alabiliyorsunuz.
Oyun içerisinde sürekli olarak bisikletle beraber yer alıyor ve kendinizi bu bisikletle aslında bir bütün olarak hissedebiliyorsunuz. Tony Hawk’s Pro Skater ve Dave Mirra BMX hayranları elbette bu oyunda istediğini bulabiliyor ve bu oyunlara benzer bir yapı ile beraber burada karşılaşabiliyorsunuz.
Farklı zorluklara göğüs gerebileceğimiz ve kendimizi farklı görevlerle beraber bulabileceğimiz bu yapımda etrafı araştırabiliyor ve aynı zamanda burada çeşitli sanat eserleri de bulabiliyorsunuz. Dolayısıyla bu tarz oyunlardan hoşlananlar için gayet güzel bir deneyimi sunmak istiyor diyebiliriz.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün