Oyun

The Lord of the Rings: Return to Moria için Açılış Sinematiği Yayınlandı

 
Yayıncı North Beach Games ve geliştirici Free Range Games, co-op hayatta kalma oyunu The Lord of the Rings Return to Moria’nın açılış sinematiğini yayınladı. Sinematikle beraber oyuncu John Rhys-Davies’in Lord Gimli Lockbearer rolünü yeniden canlandırdığı ortaya çıktı.
 
Oyuncuların dikkatini çeken bir yapım 
 
the lord of the rings return to moria icin acilis sinematigi yayinlandi 0 kItzl6Im 
 
The Lord of the Rings: Return to Moria’nın hikayesi oyuncuları kitapların ötesine ve J.R.R. Tolkien’in yarattığı fantastik dünya olan Orta Dünya’nın dördüncü çağına götürüyor. Lord Gimli Lockbearer tarafından puslu dağlara çağrılan oyuncular, ayaklarının altındaki derinliklerde Khazad-dum veya Dwarrowdelf olarak bilinen Cüce anavatanı Moria’ya geçiş yapıyor.
 
Oyuncular burada kayıp ganimetleri geri almakla görevli bir Cüce grubu olarak bir araya geliyor. Co-op olarak atıldığınız oyunda hazinelerini kurtarmaya çalışıyor ve Moria Madenleri’nin derinliklerine inmeye başlıyorsunuz.
 
Beklenen oyunlar arasında olan The Lord of the Rings: Return to Moria, PlayStation 5 ve Epic Games Store üzerinden PC için 24 Ekim’de 39,99 $ dolarlık bir fiyatla çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun ayrıca Xbox Series için 2024’ün başlarında çıkış yapacak. Fiziksel sürüm ise 5 Aralık’ta PlayStation 5 için piyasaya sürülecek. 
 
Sinematik fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün