Oyun

The First Descendant Önümüzdekı Yıl Geliyor

 
Yayıncı Nexon ve geliştirici Nexon Games, oynaması ücretsiz co-op yağmacı nişancı oyunu The First Descendant’ın 2024 yazında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüleceğini duyurdu.
 
Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştiriliyor  
 
the first descendant onumuzdeki yil geliyor 0 m1eG8mSk 
 
Üst düzey grafikler ve animasyon kalitesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun içerisinde, isterseniz tek başınıza, isterseniz de yanınıza hiç arkadaşınızı alarak toplam 4 kişiyle beraber işbirliği modu içerisinde oynayabilirsiniz. Oyunda benzersiz karakterler ve farklı silahlar yer alıyor. Bu içeriklerle beraber, farklı tarzınızı oyuna dahil edebiliyorsunuz.
Senaryo görevlerini tamamlayarak oyunda istediğiniz şekilde ilerleyebilir ve hikayenin özünü burada öğrenebilirsiniz. İşgalcilere karşı hayatta kalabileceğiniz bu yapım içerisinde, çok çeşitli düşmanlar sizlere karşı çıkmaya çalışıyor. Oyun, Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştiriliyor. Dolayısıyla, oyun içerisinde karşınıza ilgi çekici manzaraların ve üst düzey bir oyun mekaniğinin çıkacağını söyleyebiliriz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün