Oyun

Test Drive Unlimited Solar Crown için Yeni Fragman Yayınlandı

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici KT Racing, Test Drive Unlimited Solar Crown için “The Racer” adlı yeni bir fragman yayınladı.
 
Beklenen devam oyunu önümüzdeki yıl geliyor 
 
test drive unlimited solar crown icin yeni fragman yayinlandi 0 CBRFIGgh 
 
Uzun zamandır beklenen bir yapım olan Test Drive Unlimited Solar Crown oyunu içerisinde Hong Kong adasına geçiş yapabiliyor ve burada daha önceden de belirttiğimiz gibi hayalinizdeki o lüks hayatı yaşamaya başlıyorsunuz. Oyun dahilinde araba temalı bir yapı yer alıyor ve bildiğiniz üzere simülasyon unsurları ile beraber hem yaşam tarzı hem de sosyal yaşam deneyimini burada elde edebiliyorsunuz.
Yeni oyun içerisinde önceki oyunların DNA’sı korunurken aynı zamanda çok oyunculu yarış türüne yeni bir bakış açısı getirilmek isteniyor. Bu bakış açısı ile beraber oyunculara yepyeni bir deneyim sunmak ana hedeflerden bir tanesi.
Yeni yayınlanan fragmanda da anlayabileceğiniz üzere oyun içerisinde yer aldığınız süre boyunca adayı özgürce keşfedebiliyor ve burada farklı farklı etkinliklere ve yarışlara katılabiliyorsunuz. Lüks yaşam tarzınızı yaşayıp en iyi arabaları kullanabileceğiniz bu yapım 2024 yılında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün