Oyun

Terra Nil, 18 Aralık’ta Switch Konsoluna Geliyor

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Free Lives, ekolojik strateji oyunu Terra Nil’i 18 Aralık’ta Switch için yayınlayacaklarını duyurdu. Terra Nil ilk olarak 28 Mart’ta Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store üzerinden PC için ve Netflix üzerinden iOS ve Android için piyasaya sürüldü.
 
Ekolojik dengeyi sağlayabileceğiniz bir yapım 
 
terra nil 18 aralikta switch konsoluna geliyor 0 n3rV7SfI 
Terra Nil oyununda oyuncular, dengeli bir ekosistem kurmak için ellerinden geleni yapıyor ve karmaşık strateji unsurları ile beraber burada karşılaşabiliyor. Burada toprakları arındırmak için elbette arkanızda hiçbir iz bırakmaya çalışıyor ve aynı zamanda ölmekte olan tabiatı yaşanacak bir hale getirmek durumunda kalıyorsunuz.
Oyun içerisinde farklı alanlar bulunuyor. Bu alanlar içerisinde okyanuslar, geniş ormanlar ve daha fazlası yer alıyor. Dilediğiniz teknolojilerle beraber bu toprakları arındırabileceğiniz ve canlandırabileceğiniz yapım içerisinde sulak araziler, sahiller, yağmur ormanları ve dahası ile beraber karşılaşabiliyor ve buraları da yemyeşil hale getirmeye çalışıyorsunuz. Çevreye bir yandan temiz tutarken diğer yandan ise canlılara da yaşam kaynağı sunuyorsunuz.
 
Switch fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün