Oyun

Taşınabilir Oyun Alien: Blackout Mağazalardan Kaldırılıyor: Satın Alınamayacak

 
Hayranların sevdiği Alien Isolation’ın mobil devam oyunu Alien: Blackout mağazadan kaldırılıyor. Ocak 2019’da iOS ve Android için yayınlanan Blackout, Alien Isolation’daki olayları doğrudan takip ediyor ve oyuncular bir kez daha Ellen Ripley’in kızı Amanda’nın kontrolünü eline alıyor.
 
Oyunda bir kontrol odasında bulunuyoruz
 
tasinabilir oyun alien blackout magazalardan kaldiriliyor satin alinamayacak 0 GX7eF21E 
 
Bir kontrol odasında geçen oyunda oyuncunun amacı Weyland-Yutani araştırma istasyonundaki dört mürettebat üyesini istasyon boyunca yönlendirmek ve aynı zamanda koridorlarda dolaşan Xenomorph’tan uzaklaştırmak. Zaman zaman Xenomorph, Amanda’nın kontrol odasına gelebiliyor, bu da oyuncunun odaya giden gücü kesmesi ve kapıyı kilitlemesi gerektiği anlamına geliyor. Bu haliyle oyun Five Nights at Freddy’s’e benziyor.
 
Her ne kadar hayranlara hitap eden yapısıyla öne çıksa da Alien: Blackout’un resmi Twitter hesabından yapılan bir açıklamada 31 Ekim’de satıştan kaldırılacağı aktarılıyor. O zamana kadar App Store ve Google Play Store üzerinden 0,99$’a satılmaya devam edecek. 
 
Alien: Blackout için yayınlanan tanıtımlarda farklı bir yapıda olacağı hayranlara gösterilmişti. O haliyle mobil oyun yerine bir MMO nişancı oyunu olacağı varsayılmıştı. Ancak kısa süre sonra bu mobil oyunun Isolation’ın resmi bir devamı olmadığı belirtildi.
 
Oyun fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün