Oyun

Suicide Squad: Kill the Justice League için Yeni Fragman Yayınlandı

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Rocksteady Studios, Suicide Squad Kill the Justice League için “No More Heroes” adlı yeni bir fragman yayınladı.
 
Yeni fragman oyuncuları kaos ortamını gösteriyor  
 
suicide squad kill the justice league icin yeni fragman yayinlandi 0 yJ9CKH2p 
 
Yeni fragman, Metropolis içerisinde yer alan diğer düşmanlara odaklanıyor. Video içerisinde farklı tehditlerle beraber karşılaşan süper kahramanlarımız, burada düşmanlara karşı büyük bir mücadeleye atılıyor. Yozlaşmış Adalet Birliği içerisinde Batman, Green Lantern, Flash ve Superman gibi karakterler bulunuyor ve şehir, uzaylıların istilası altında yer alıyor.
Şehir, uzaylı güçlerin istilası altındayken Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark gibi karakterler de dünyayı bu istiladan kurtarmak için ellerinden geleni yapıyor. Oyuncular, bu karakterler ile beraber uçup kaçabiliyor. Zorlu görevlerle beraber karşılaşabileceğimiz bu oyun içerisinde, daha çok shooter tarzı bir yapı benimsenmiş durumda. Dolayısıyla, oyunda sürekli olarak ateş edebileceğimiz ve düşmanları indirebileceğimiz bir yapı bizlere aktarılıyor.
 
Suicide Squad: Kill the Justice League PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden 2 Şubat 2024’te çıkacak. 
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün