Oyun

Steam’de Sleeping Dogs için Kaçırılmayacak FIrsat! Yüzde 85 İndirim

 
Square Enix tarafından yayınlanan açık dünya aksiyon macera oyunu Sleeping Dogs: Definitive Edition şu anda güzel bir indirimle beraber karşımıza çıkıyor. Oyun Steam’de yüzde 85 indirimle beraber 13 TL’den satışta bulunuyor. Oyunun DF sürümünde ek paketler bulunuyor ve uzun soluklu bir içeriğin sizlere sunulacağını söyleyebiliyoruz.
 
Hong Kong’a doğru adım atıyorsunuz
 
steamde sleeping dogs icin kacirilmayacak firsat yuzde 85 indirim 0 y3RMFLW2 
 
Eleştirmenlerden tam not alan ödüllü açık dünya aksiyon macerasının Definitive Edition sürümünde yeniden geliştirilmiş mekanikler ve sistemler yer alıyor. Bu sürümde ayrıca hikayeyi genişleten Year of the Snake ve korku temalı Nightmare in North Point de dahil olmak üzere önceden mevcut olan 24 DLC uzantısının tamamı oyunda bulunuyor. Çok sayıda yeni teknolojik, işitsel ve görsel gelişmenin yanı sıra canlı bir Hong Kong bizlere sunuluyor.
 
Oyun içerisinde ilgi çekici ve diğer oyunlardan farklı bir dövüş sanatı sistemi yer alıyor. Burada acımasız göğüs göğüse dövüşte rakiplerinizi yok edebiliyorsunuz. Diğer taraftan heyecan verici yasa dışı sokak yarışlarında Hong Kong’un hareketli sokaklarına hükmediyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün