Oyun

Steam Next Fest Aktifliği Başladı: 100’lerce Oyun Demosu!

 
Her dönem farklı farklı etkinlikleri bizlere sunan Steam, şu anda Steam Next Fest Etkinliği’ni kullanıcılara aktarıyor. Steam Next Fest Etkinliği kapsamında biz oyuncular olarak yüzlerce oyunun demosuna erişebiliyor ve oyunların ilk kısımlarını ücretsiz olarak oynayabiliyoruz. Her türden oyunun bulunduğu bu etkinlikte siz de ilginizi çeken oyunları deneyimleyebilirsiniz.
 
Oyunların demolarını deneyin ve kendinize göre oyunları bulun
 
 steam next fest aktifligi basladi 100lerce oyun demosu 0 gpwe2mGy
 
Steam Next Fest Etkinliği kapsamında herhangi bir oyunun üzerine geldiğiniz anda oynanabilir demoyu yüklemek için bir buton göreceksiniz. Bu butona basarak demoyu yüklemeye başlayabilir ve sona erdiğinde giriş yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere demolar oyunun belirli bir kısmını kapsıyor.
 
Yine etkinlik kapsamında festival sayfasının en üstünde, canlı yayın programını bulacaksınız. Çoğu durumda, oyunu oynayanlar ve sorularınızı cevaplayanlar geliştirici ekipler yer alacak. Burada sorularınız cevaplanacak.  
 
Son olarak herhangi bir oyunun üzerine gelin ve istek listenize eklemek için sağ üst köşedeki yıldız simgesine tıklayın. Bu da ilginizi çeken oyunları takibe almanın en iyi yolu. Etkinlik ayrıca 16 Ekim’e kadar sürüyor.
 
Demo fragmanı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün