Oyun

Steam, Dolara Geçiş Öncesinde Kullanıcılara Mail Gönderiyor

 
Bildiğiniz üzere yakın zamanda Steam, ülkemiz için yeni bir karar aldı. Bu kapsamda dahil olduğumuz MENA bölgesiyle beraber artık oyunları dolar üzerinden satın alacağız. Bu karar 20 Kasım tarihinde devreye giriyor ve kullanıcılar artık bugünü bekliyor.
 
Steam oyunculara son bir uyarı veriyor
 
steam dolara gecis oncesinde kullanicilara mail gonderiyor 0 kJMcM83w 
 
Valve tarafından kullanıcılara sunulan Steam platformu oyuncuların uğrak noktası olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda 20 Kasım tarihinden önce Steam platformu birçok kullanıcıya mail yolluyor ve burada geçiş öncesi bir uyarıda bulunuyor. 
 
Steam tarafından mail içeriğinde şu ifadeler yer alıyor:
 
20 Kasım 2023’te Steam, Arjantin ve Türkiye’de satışlarda kullanılan para birimini USD olarak değiştirecek. Bu tarihte, Steam cüzdanınızdaki tüm bakiye o günün kuruna göre USD’ye çevrilecek.
 
Hesap bakiyenizi görüntülemek için Steam istemcisine veya http://www.steampowered.com adresindeki Steam internet sitesine giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede hesap adınızın yanında bakiyenizi görebilirisiniz.
 
Steam’de devam eden bir aboneliğiniz varsa, bu aboneliğiniz bir sonraki ödeme döneminde iptal edilecek. Hesabınızın abonelik yönetimi sayfasına giderek tekrar abone olmanız gerekecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün