Oyun

Starfield için Yeni Beta Güncellemesi Yayınlandı

 
Bethesda ekibi uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield’ın PC sürümü için yeni bir beta güncellemesi yayınladı. Bu yeni beta güncellemesi 1.8.84 sürümüyle beraber karşımıza çıkıyor ve birçok düzeltmeyi içeriyor. 
 
Birçok hata ortadan kaldırılıyor
 
starfield icin yeni beta guncellemesi yayinlandi 0 huidvzEY 
 
Belirtildiği gibi Starfield’ın beta güncellemesi bazı can sıkıcı DLSS hatalarını ve sorunlarını düzeltiyor. Örneğin DLSS Frame Generation özelliği etkinken karakterlerin bulanık veya hayalet gibi görünmesine neden olan bir sorun yer alıyordu ancak şimdi bu durum ortadan kaldırıldı. 
 
Diğer taraftan bu en yeni beta güncellemesinde daha da fazla DLSS 3 sorununu düzeltildi. DLSS desteği ile çok karanlık yerlerde biraz keskinleşme ve bozulmanın ortaya çıktığı bir sorun vardı. Bu sorun da çözüldü. Kısacası DLSS kullanırken oyun daha kararlı hale geldi diyebiliriz. 
 
Öte yandan merak edenler için bu son güncelleme 30 fps kilitli HUD simgesi sorunlarını çözmüyor. Dolayısıyla oyunda uzayda dolanırken sanki takılıyor gibi his vermeye devam ediyor. Bu nedenle daha iyi bir deneyim elde etmek için mod kullanmanız gerekiyor.
 
Tüm notlara bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün