Oyun

Sony’nin 2024 Yılında Piyasaya Süreceği Tek Oyunculu Öykülü Oyunlar

 
Sony’nin tek oyunculu oyun projeleri 2023 yılı içerisinde sayılı bir şekilde karşımıza çıktı. Yakın zamanda piyasaya sürülen Marvel’s Spider-Man 2 bu yılki tek önemli proje olarak oyunculara sunuldu. Dolayısıyla oyuncular bir sonraki yıl hangi oyunların geleceğini merak ediyor.
 
2024 yılında hangi yapımlar oyunculara sunulacak? 
 
sonynin 2024 yilinda piyasaya surecegi tek oyunculu oykulu oyunlar 0 aEudn9Ys 
 
Sony, büyük bütçeli tek oyunculu ve hikayeli yapımlarla ön plana çıkan bir oyun kütüphanesini oyunculara sunmaya devam ediyor. 2024 yılı içerisinde Team Ninja’nın Rise of the Ronin oyunu haricinde resmi olarak onaylanmış bir yapım yer almıyor. Ancak Wushu Studios’ta çalışan oyun geliştiricisi shinobi602, ResetEra’daki yakın tarihli bir gönderisinde birçok oyunun yolda olduğunu aktarıyor.
 
Yayınlanan gönderi içerisinde Rise of the Ronin ve Death Stranding 2′nin önümüzdeki sene bizlere sunulacağı yer alıyor. Diğer taraftan raporlar Marvel’s Wolverine‘in de 2024 sonbaharında piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Öte yandan çeşitli sızıntılar, SIE Santa Monica Studio’nun God of War Ragnarok için yeni bir DLC üzerinde çalıştığını iddia ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün