Oyun

Sonic Superstars için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

 
SEGA tarafından oyunculara sunulacak Sonic Superstars’ın çıkış fragmanı yayınlandı. Yeni Sonic oyunu PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Klasik 2 boyutlu Sonic oyunu geliyor
 
sonic superstars icin cikis fragmani yayinlandi 0 wmpaTemE 
 
Klasik 2 boyutlu Sonic karakteri yüksek hızlı aksiyon platform deneyimiyle beraber tekrar karşımıza geliyor. Northstar Adaları’nda maceraya atıldığımız oyunda Sonic, Tails, Knuckles ve Amy Rose olarak oynayabiliyor ve dinamik bir şekilde hareket edebiliyoruz. Oyunda saldırmak için yepyeni Zümrüt güçlerini de kullanabiliyoruz.
 
Daha önce hiç görülmemiş ortamlarda tek başınıza veya en fazla üç oyuncuyla beraber oynayabileceğiniz oyunda Dr. Eggman, Fang ve gizemli yeni bir düşmanın ortaya çıkmasına tanıklık ediyoruz. Ada içerisindeki düşman çeşitliliğini azaltmaya çalıştığımız yapım eğlenceli yapısıyla geliyor.
 
Oyunda ayrıca dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyabiliyorsunuz. Yepyeni Battle Mode’da ister yerel isterseniz çevrim içi olarak 8 kişiye kadar oyuncuyla yarışabiliyorsunuz. 
 
Çıkış fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün