Oyun

Revenant Hill Oyunu İptal Edildi

 
Yayıncı Finji ve geliştirici The Glory Society, Mayıs ayında duyurulan macera oyunu Revenant Hill’in artık geliştirilmediğini açıkladı. Oyunun PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için yayınlanması planlanıyordu.
 
Ekip iptal etme durumuyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu
 
revenant hill oyunu iptal edildi 0 MG7U7jpp 
 
Geliştirici ekip The Glory Society, iptal etme süreci hakkında uzun bir açıklamada bulundu. Bunları kısaca sizlere aktaracak olursak: “Karmaşık bir şey yapmak yol boyunca yeni zorlukları doğurur. Oyunların yapımı biraz zaman alır ve genellikle birlikte ve koordineli çalışan iyi bir ekip gerektirir. Böyle iyi bir ekibe sahip olduğumuz için şanslıyız.
 
Ancak ne yazık ki son zamanlarda yaşanan ciddi sağlık sorunları, iki kilit üyenin projeden süresiz olarak uzaklaşmasına sebebiyet verdi. Biz küçük bir ekibiz ve her birimiz burada kilit noktadayız. Birimizin kaybı projenin gecikmesine sebep oluyor. Kısacası bu kişilerin ayrılmasıyla Revenant Hill adlı projeyi iptal etmek durumunda kaldık.”
 
Revenant Hill, renkli ve ilgi çekici sanat stiline sahip, kedinin ön planda olduğu bir macera deneyimi sunmayı hedefliyordu. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün