Oyun

Prince of Persia: The Lost Crown Öykü Fragmanı

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montpellier, yandan görünümlü aksiyon platform oyunu Prince of Persia: The Lost Crown için hikaye fragmanını yayınladı. Ayrıca 11 Ocak 2024 tarihinde bir demo sürümünün yayınlanacağını duyurdu.
 
Seride yer alan zaman güçleri ve hikaye parçaları yer alıyor 
 
prince of persia the lost crown oyku fragmani 0 O3CBQ8Nl 
 
Pers dünyasında geçen bu platform aksiyon macera oyunu içerisinde akrobatik hareketlerle beraber savaş yeteneklerimizi sergileyebiliyor ve aynı zamanda bunlar üzerinde ustalaşmaya çalışıyoruz. Eşsiz kabiliyetlerimizle beraber zaman güçlerini ele alabileceğimiz yapım içerisinde yeni becerilerin ve yeteneklerin kilitlerini açabiliyor ve kılıç üzerinde destansı hareketler sergilemeye çalışıyoruz.
Oyun içerisinde seriden aşina olduğumuz bölgeler ve düşmanlar bizlere sunuluyor. Aynı zamanda arka planda yer alan hikayede de elbette ilgi çekici kısımlar bulunuyor. Sargon olarak yer aldığımız yapım içerisinde uzay ve zamanı dilediğimiz gibi kontrol edebileceğimiz bir karakteri elimize alıyor ve sipariş vererek Warrior Within kıyafetine sahip olabiliyoruz.
 
Prince of Persia: The Lost Crown,  18 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC ve Luna için piyasaya sürülecek. 
 
Hikaye fragmanı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün