Oyun

Prince of Persia: The Lost Crown Öykü Fragmanı Sızdırıldı

 
Ubisoft tarafından geliştirilen platform aksiyon oyunu Prince of Persia: The Lost Crown yakında piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Bu hazırlık sürerken internet üzerinde oyunun hikaye fragmanı sızdırılıyor ve 11 Ocak tarihinde bir demo sürümünün de yayınlanacağı ortaya çıkıyor.
 
Sızıntı meşhur Twitter platformu üzerinden geldi 
 
prince of persia the lost crown oyku fragmani sizdirildi 0 hDKHARNJ 
 
Twitter üzerinden sızdırılan bu görüntüler Boss Big Boss adlı kullanıcıdan geliyor. Ubisoft’un bu hikaye fragmanını ise bu yıl içerisinde yani Aralık ayında bekleyenlere sunması bekleniyor. Genç bir savaşçı olarak yer alacağımız oyun içerisinde tam bir platform ve aksiyon deneyimi bizlere sunulmak isteniyor. Bu sızıntı kapsamında da oyunun hikaye kısmı ile alakalı çeşitli detaylar öğrenebiliyorsunuz.
 
Kaf Dağı’nı keşfetmeye çalıştığımız yapım içerisinde el yapımı manzaralar bizleri bekliyor. Oyuncular burada karakteri ile beraber ilerleyebiliyor, yeni zaman güçleri kazanabiliyor, benzersiz yeteneklerin kilidini açabiliyor ve savaşlarda bunları birleştirebiliyor. Oyuncular ayrıca burada çeşitli bulmacalar ve sırları da bulabiliyor. Aynı zamanda ana hikayenin dışında yan görevler de burada oyunculara sunuluyor.
 
Ubisoft yeni platform aksiyon oyununu 18 Ocak 2024’te piyasaya sürmeyi hedefliyor.
 

https://twitter.com/BossBigBoss73/status/1732784476244115633

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün