Oyun

Prince of Persia: The Lost Crown için 5 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

 
Yayıncı ve geliştirici Ubisoft, yandan görünümlü aksiyon macera platform oyunu Prince of Persia: The Lost Crown için beş dakikalık bir oynanış tanıtım fragmanı yayınladı.
 
Oyun için yeni içerikler gelmeye devam ediyor 
 
prince of persia the lost crown icin 5 dakikalik oynanis goruntusu yayinlandi 0 dcni3V35 
 
Fragman içerisinde hem arka planda yer alan hikayeden çeşitli kesitler, platform ve aksiyon oynanış unsurları, karakter detayları ve daha fazlası yer alıyor. Kaf Dağı içerisinde yer alabileceğimiz bu yapımda lanetli bir dünyayı keşfetmeye çalışıyor ve platform zorluklarını aşmak için elbette karakterimizin yeteneklerinden faydalanabiliyoruz.
Serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkmayı hedefleyen ancak farklı tarzla beraber bizlere sunulmak istenen bu yapım içerisinde geliştirici ekibin belirttiğine göre özenle hazırlanmış bölümler, platform zorlukları, hikaye ve daha fazlası yer alıyor. Oyun ayrıca tüm platformlarda 60 FPS ile oynanabiliyor. Böylece daha akıcı bir oyun deneyimi elde edebiliyorsunuz.
 
Prince of Persia: The Lost Crown 18 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC ve Luna için piyasaya sürülecek. Demo sürümünün 11 Ocak’ta gelmesi bekleniyor. 
 
Oynanış videosu
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün