Oyun

Posta Dağıttığımız Oyun Lake için Yeni Genişleme Paketi Geliyor

 
Yayıncılığını Whitethorn Games ve geliştiriciliğini Gamious ekibinin üstlendiği yürüme simülasyonu macera oyunu Lake için yeni bir genişleme paketi geliyor. “Season’s Greetings ” adlı yeni DLC 15 Kasım’da tüm platformlarda çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Yeni ek paket ana hikayenin öncesini konu alıyor
 
posta dagittigimiz oyun lake icin yeni genisleme paketi geliyor 0 HeSuJlOd 
 
“Season’s Greetings” adlı genişleme paketi orijinal Lake oyunundaki hikayenin bir yıl öncesni konu alıyor. 1985 yılının tatil sezonunda geçen bu pakette oyuncular, sevimli bir posta taşıyıcısı ve Lake’in kahramanı Meredith Weiss’ın babası olan Thomas Weiss rolünü üstleniyor.
 
Meredith’ten babasına doğru bakış açısını değiştirdiğiniz genişleme ile beraber Weiss ailesinin geçmişine bir bakış atayacak ve karla kaplı Providence Oaks’a doğru ilerleyeceksiniz. 
 
Oyuncular burada sadece ana hikayeden sevdikleri ve tanıdık yüzler hakkında daha fazla bilgi edinmekle kalmayacak aynı zamanda Providence Oaks kasabasına doğru geçiş yapacak ve her biri kendi hikayesine sahip tamamen yeni beş karakter burada yer alacak. 
 
Macera oyunu Lake şimdi PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden) için mevcut. 
 
Çıkış tarihi fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün