Oyun

PlayStation 5 Bulut Oyun Hizmeti için Çıkış Tarihi Verildi: 4K’ya Kadar Dayanak

 
Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus Premium aboneleri için PlayStation 5 bulut hizmetinin 17 Ekim’de Japonya’da, 23 Ekim’de Avrupa’da ve 30 Ekim’de Kuzey Amerika’da kullanıcılara sunulacağını duyurdu. Bu sayede oyuncular PlayStation 5 oyunlarını indirmek zorunda kalmadan oynayabilecek.
 
Bulut oyun hizmeti geliyor
 
playstation 5 bulut oyun hizmeti icin cikis tarihi verildi 4kya kadar dayanak 0 
 
Hizmet dahilinde her oyun oynanmayacak sadece belirli PlayStation 5 oyunları burada kullanılabilir olacak. İlerleyen süreçte ise yüzlerce PlayStation 5 oyunu hizmete dahil edilecek. Şimdilik şu oyunlar hizmette yer alacak.
 
– PlayStation Plus Oyun Kataloğundaki Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West, Ghost of Tsushima, Mortal Kombat 11 ve Saints Row IV gibi en popüler PlayStation 5 oyunları.
– PlayStation 5 Game Trials (deneme) kısmında yer alan Hogwarts Legacy, The Witcher 3: Wild Hunt ve The Calisto Protocol gibi PlayStation 5 oyunları
-PlayStation Plus Premium üyelerinin sahip olduğu Resident Evil 4, Dead Island 2, Genshin Impact, Fall Guys ve Fortnite gibi diğer PlayStation 5 dijital oyunları.
 
Hizmet dahilinde 60 FPS ile 4K, 1440p, 1080p ve 720p çözünürlük seçenekleri yer alacak. Aynı zamanda SDR veya HDR desteği bulunacak.
 
playstation 5 bulut oyun hizmeti icin cikis tarihi verildi 4kya kadar dayanak 1 JzsksGDt 
 
Bulut hizmeti başlangıçta yalnızca PlayStation 5 konsolları üzerinden sunulacak. Hizmetin sunulduğu ülkeler arasında Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Japonya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Kıbrıs Cumhuriyeti, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri yer alıyor. 
 
Bulut hizmeti için yayınlanan fragman 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün