Oyun

Phasmophobia’nın Yeni Kuşak Konsol Sürümleri Ertelendi

 
Kinetic Games, iş birliğine dayalı psikolojik korku oyunu Phasmophobia’nın PlayStation 5 ve Xbox Series sürümlerinin daha önce planlanan Ekim ayı çıkış aralığından belirtilmeyen bir tarihe erteledi.
 
Ekip erteleme hakkında açıklamalarda bulundu 
 
phasmophobianin yeni kusak konsol surumleri ertelendi 1 
 
Kinetic Games yayınladığı erteleme mesajında şunlardan bahsetti: “Geçtiğimiz süreçte başımıza gelen yangın olayından sonra yeni ve uzaktan çalışma hayatımıza uyum sağlamaya ve yeni bir ofis kurmaya çalıştık. Bu süreçte oyunu konsollara uyarlama konusunda öngörülemeyen zorluklarla karşılaştık. Bu sebepler geliştirme sürecimizi tahmin ettiğimizden daha fazla etkiledi. Dolayısıyla oyunun yeni nesil sürümlerini ve PlayStation VR2 sürümünü ertelemek durumunda kaldık.”
 
İlk olarak 18 Eylül 2020 tarihinde Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlanan Phasmophobia, oyunculara eğlenceli ve korku dolu anlar yaşatıyor. 4 oyunculu çevrimiçi, co-op bir psikolojik korku oyun deneyimini bizlere sunan yapımda Paranormal olaylar karşımıza geliyor.
 
Oyun içerisinde bu olaylar yaşanırken mümkün olduğu kadar çok kanıt toplamanız gerekiyor. Elinizdeki tüm ekipmanlarla beraber ilerleyebiliyor ve bunları kullanmak size ve ekibinize kalmış durumda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün