Oyun

Palia, 15 Aralık’ta Switch Konsoluna Geliyor

 
Geliştirici Singularity 6, oynaması ücretsiz MMO Palia’nın 15 Aralık’ta Switch için yayınlanacağını duyurdu. Palia şu anda Epic Games Store üzerinden PC için mevcut.
 
Oynaması ücretsiz yapısı ile beraber etkileşimli bir dünya yer alıyor 
 
palia 15 aralikta switch konsoluna geliyor 0 11823rEM 
Oynaması ücretsiz bir yapıya sahip olan bu yapım içerisinde devasa bir açık dünya bizleri bekliyor ve aynı zamanda canlı karakterlerle beraber etrafı keşfetmeye çalışıyoruz. Hayallerimizdeki hayatı yaşamaya çalışırken burada arkadaşlarımızla beraber etrafı keşfedebiliyor, çeşitli kaynakları elimize alabiliyor, bu kaynakları birleştirerek farklı nesneler elde edebiliyor, yemek yapabiliyor, balık tutabiliyor ve daha fazlasını bu oyunda gerçekleştirebiliyoruz.
Oyunda yapılacak oldukça geniş bir içerik yelpazesi bizlere sunuluyor ve çözülecek gizemlerle dolu büyüleyici bir macera bizlere aktarılıyor. Tek başımıza veya arkadaşlarımızla beraber ilerleyebileceğimiz yapının içerisinde etkileşimli bir dünya bizlere sunuluyor ve diğer oyuncularla beraber de bu dünyaya dilediğimiz gibi keşfedebiliyoruz. Yeni arkadaşlar bulabiliyor, etkileşime geçebileceğimiz karakterler burada karşımıza çıkabiliyor, onlardan görevler alabiliyor ve daha fazlasını bu oyunda görebiliyoruz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün