Oyun

Nintendo Sunumunda Duyurulan Tüm Oyunlar

 
Nintendo, Switch konsolu için geçtiğimiz gün yeni bir sunum gerçekleştirdi. Sunumla beraber bir dizi yeni ve gelecek oyun duyuruldu. Oyunların bazıları çıkış tarihi alırken diğerleri sadece yeni fragmanla karşımıza çıktı  Indie World’de gösterilen oyunların tam listesi için aşağıya göz atabilirsiniz.
 
Shantae Advance: Risky Revolution – 2024 
 
 
 
Yeni bir deneyim olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan oyunda cin güçlerinizi kullanarak farklı hayvanlara dönüşebilirsiniz. Ayrıca dört oyunculu yerel savaş modu da oyunda yer alıyor. 
 
Core Keeper – 2024 yazı
 
 
 
Zindan temelli Core Keeper’da ayrıca simülasyon unsurları yer alıyor. Oyunda gruplar oluşturabiliyor, evcil hayvanları yumurtadan çıkarabiliyor ve efsanevi canavarlarla savaşabiliyorsunuz. 
 
On Your Tail – 2024 (belli bir süreliğine konsol özel)
 
 
 
İlgi çekici karakterlerin yer aldığı bu hikaye odaklı oyunda, dedektiflik ve gizem unsurları yer alıyor. Pitoresk Borgo Marina’da, şehirde sizi takip eden maskeli bir tehdidin gizemini çözmek için ipucu kartları topluyorsunuz. 
 
Howl (şu anda mevcut)
 
 
 
Eski tarz sanat tarzına sahip sıra tabanlı taktik oyunu. Peri masalı dünyasında sesle yayılan bir vebanın kuşatması altındasınız.
 
The Star Named EOS – 2024 baharı
 
 
 
Hikaye odaklı bulmaca oyunu. Burada annenizin yokluğunun sırrını ortaya çıkarırken gerçeklik ile anılar arasındaki farkı araştırıyorsunuz. Anlık görüntüler ve not defteri parçalarını kullanarak hikayeyi bir araya getiriyorsunuz.
 
Backpack Hero (şu anda mevcut)
 
 
 
Backpack Hero’da, büyülü sırt çantanızdaki eşyaları bir araya getirmeniz ve zindanları keşfetmeniz gerekiyor. Tüm bunları bölgenizi yeniden inşa etmek için kullanıyorsunuz.
 
Blade Chimera – 2024 baharı (belirli bir süre konsol özel)
 
 
 
Bilim kurgu aksiyon oyunu. Ele geçirilmiş bir bıçağı kontrol ettiğiniz oyunda piksel garfiklerle karşılaşıyor ve düşmanlarınızı kesebiliyorsunuz.
 
A Highland Song – 5 Aralık 2023
 
  
 
İskoçya’nın dağlık bölgelerinde geçen hikaye dolu bu macerada tırmanıyor ve ritimli bir şekilde çevrede ilerliyorsun. Hikaye, izlediğiniz rotaya göre gelişiyor ve vahşi doğada yeni yollar bulmak için kısayolların kilidini açabiliyorsunuz. 
 
Moonstone Island – 2024 baharı (belirli bir süre konsol özel)
 
 
 
Yaratık toplama, deste oluşturma ve yaşam simülasyonunun bir karışımı olan Moonstone Island geniş bir macera sunuyor. Büyük bir Simyacı olma arayışınızda Ruhları topluyor, onlarla ve ürünlerinizle ilgileniyor ve yerel halkla arkadaş olabiliyorsunuz. 
 
Death Trick: Double Blind – 2024 (demo şu anda mevcut)
 
 
 
Bu hikaye odaklı oyunda  Big Top bölgesinde yıldız bir sihirbaz kayboluyor. Burada diğerleriyle bir araya geliyor ve gizemi çözmek sihirbaz arkadaşına ve özel bir dedektife güveniyorsun.
 
Outer Wilds: Archeologist Edition – 7 Aralık 2023 (fiziksel sürüm 2024’te geliyor)
 
 
 
Eleştirmenlerden tam not alan Outer Wilds, Echoes of the Eye genişletmesini de içeren özel bir “Arkeolog Sürümü” ile beraber Nintendo Switch’e geliyor. 
 
Diğer sunumlar:
 
Planet of Lana — 2024 ilkbaharı
Enjoy the Diner — Şu anda mevcut
Heavenly Bodies — Şubat 2024
The Gecko Gods — 2024 baharı
Passpartout 2: The Lost Artist — Şu anda mevcut
Urban Myth Dissolution Center — 2024
Braid Anniversary Edition — 30 Nisan 2024
 
Tam sunum
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün