Oyun

Marvel’s Spider-Man 2’nin Yeni Oyun Plus Modu Ertelendi

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man 2 için “New Game+” güncellemesini daha önce planlanan 2023 çıkış aralığından 2024 başına erteledi.
 
Oyun için yeni özellikler 2024’ün başında geliyor 
 
marvels spider man 2nin yeni oyun plus modu ertelendi 0 YcI6bdQI 
 
Insomniac Games, bu özelliğin ertelenmesi hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları aktardı:“Marvel’s Spider-Man 2’nin bir sonraki güncellemesi hakkında sizlere çeşitli haberlerimiz var. Yeni Oyun Plus modunun yanı sıra sesli açıklamalar gibi pek çok özelliği sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz. Ancak bu özellikler için biraz daha fazla test sürecine ihtiyacımız var. Bu durumdan dolayı bu güncellemeyi bir süre ertelemek durumunda kalıyoruz.
Artık bir sonraki oyun güncellemesi 2024’ün başlarında sizlere sunulacak. Güncelleme tarihi yaklaştıkça sizlere yeniliklerin ve özelliklerin tamamını aktaracağız. Bu özellikler arasında şimdilik doğrulayabileceğimiz çeşitli seçenekler bulunuyor. Bunlara bir göz atacak olursak, günün saatini ayarlayabileceksiniz, görevleri yeniden oynama özelliğine sahip olabileceksiniz ve daha fazlasını gerçekleştirebileceksiniz.”
Marvel’s Spider-Man 2 şu anda PlayStation 5 konsolu için mevcut.
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün