Oyun

Mario Bros. Wonder Oynanış İçeriği Çıkış Öncesinde Sızdırıldı

 
Nintendo tarafından oyunculara sunulacak platform macera oyunu Super Mario Bros. Wonder, resmi çıkış tarihinden yaklaşık bir hafta önce internete sızdırıldı. Sızdırılan görüntüler arasında oyunun doğrudan oynanış içeriği yer aldı.
 
Oyunun bilinmeyen kısımları çıkıştan önce sızdı 
 
mario bros wonder oynanis icerigi cikis oncesinde sizdirildi 0 6eFS5cl6 
 
Geçtiğimiz Cuma günü oyunun daha önce görülmemiş bölümlerini içeren görüntüler ve videolar sosyal medya platformlarında ve özel Discord kanallarında paylaşılmaya başlandı. Oyunun ayrıca birçok sitede yasadışı olarak paylaşıldığı da iddia edildi. Ancak haber kaynakları bunun doğru olup olmadığını netleştiremedi.
 
Mario Bros. Wonder’ın içeriği bir yayın sırasında ortaya çıktı. Yayın sırasında en az üç kişi Twitch’te oyunun yayınını paylaşıyordu ve basın ön izlemelerinde ve Nintendo’nun resmi olarak sunduklarının ötesinde içerikler yer alıyordu.
 
Bu içerikler şu anda sosyal medya platformlarında sıkça karşınıza çıkabilir. Oyun 20 Ekim’de çıkışını gerçekleştirecek ve bu tarihten önce önemli spoilerlardan kaçınmak isteyenler önümüzdeki günlerde sosyal medyada dikkatli davranabilir. 
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün