Oyun

Like a Dragon: Gaiden Çıkış Gününde İngilizce Dublaja Sahip Olmayacak

 
Yayıncılığını SEGA ve geliştiriciliğini Ryu Ga Gotoku Studio’nun üstlendiği Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name için yeni bir haber ortaya çıktı. Ortaya çıkan habere göre oyun çıkışıyla beraber İngilizce dublaj seçeneğine sahip olmayacak. Dolayısıyla bu seçenek ilerleyen süreçte eklenecek.
 
Seslendirme sanatçısı çeşitli açıklamalarda bulundu
 
like a dragon gaiden cikis gununde ingilizce dublaja sahip olmayacak 0 zvZhsuyH 
 
Seslendirme sanatçısı Yong Yea’nın Twitter’da vurguladığı gibi yaklaşan oyunun İngilizce dublajı çıkış sonrası yeni bir güncelleme ile oyuna dahil olacak. İngilizce ses paketi için şu anda bir çıkış tarihi bulunmuyor. Oyun piyasaya çıktığında yalnızca Japonca dublaj ve İngilizce alt yazı seçeneğiyle beraber oynanabilecek.
 
Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, 9 Kasım 2023’te PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Oyun çıkışıyla beraber aynı zamanda hem konsol hem de PC için Game Pass’te mevcut olacak. 
 
Öte yandan Ryu Ga Gotoku kısa süre önce Like a Dragon Gaiden’ın Like a Dragon Infinite Wealth’in bir demosunu içereceğini duyurdu: Dolayısıyla bu oyunun da demosuna erişim sağlayabileceksiniz.
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün