Oyun

Kingdom Come: Deliverance 2024’te Switch’e Geliyor

 
Warhorse Studios ve Saber Interactive, ilk olarak Haziran 2021’de duyurulan Orta Çağ temalı açık dünya rol yapma oyunu Kingdom Come Deliverance Royal Edition’ın Switch sürümünün 2024’ün başlarında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Kingdom Come: Deliverance ilk olarak 13 Şubat 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve Steam, GOG ve Humble Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
Oyunu Switch sürümü konsol özel geliştirmelerle geliyor
 
kingdom come deliverance 2024te switche geliyor 0 gH3ZMhgI 
 
Demircinin oğlu Henry olarak oynadığımız bu yapım içerisinde iç savaşın ortasında istilacılarla beraber kalıyoruz ve burada hem arkadaşlarımızı hem de ailemizi kaybediyoruz. Zalim bir şekilde katledilen yakınlarımız travma oluyor ve biz de intikam yemini ederek kendimizi geliştirmeye adıyoruz.
Oyunda istilacıları püskürtmek ve ailemizin intikamını almak için açık bir dünyada bulunuyor ve burada farklı farklı bölge krallıklarının hizmetine dahil oluyoruz. Görevler yapabildiğimiz, açık dünya içerisinde gezip tozabildiğimiz, kendimizi geliştirebildiğimiz ve elimize farklı kılıçları alabildiğimiz yapımda geniş çaplı bir deneyim bizleri bekliyor. Şimdi ise oyun Switch sürümüyle beraber oyunculara farklı bir platformda ulaşmaya çalışıyor.
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün