Oyun

House Flipper 2 için Sandbox Modu Fragmanı Yayınlandı

 
Geliştirici Frozen District ekibi House Flipper 2 için yeni “Sandbox” modu deneyimini tanıtan yeni bir fragman yayınladı. Bu mod ikinci oyunda ilk defa karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Sandbox modu içerisinde oyun deneyimi bir üst seviyeye taşınıyor 
 
house flipper 2 icin sandbox modu fragmani yayinlandi 0 ci8bfN4v 
 
Bu yepyeni sandbox modu, ev yenileme temalı House Flipper 2’deki deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Oyuncular artık sadece mevcut evleri değiştirmekle sınırlı kalmıyor aynı zamanda sıfırdan evler oluşturabiliyor. Oyunda paspaslardan tuğlalara kapılardan bacalara kadar her şeye dokunabiliyor ve istediğiniz şekilde evinizi tasarlayabiliyorsunuz.
 
Hikaye Modu House Flipper serisinin sevilen bir özelliği olmaya devam ederken yeni gelecek olan Sandbox modu hayranlara özlem duyduğu bir yapıyı sunmayı hedefliyor. Benzersiz bir yaratıcılık özgürlüğü ile sıfırdan inşa edebileceğiniz bu modda Minecraft’tan esinlenilmiş bir evden şık bir konuta kadar ilham verici tasarımlar oluşturabiliyorsunuz.
 
House Flipper 2 14 Aralık’ta Steam üzerinden PC için daha sonraki bir tarihte ise PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 
 
Sandbox fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün