Oyun

Hideo Kojima’nın Yeni Oyunu Overdose (OD) Tanıtıldı

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Kojima Productions, “korku eşiğinizi test etme konseptine sahip” OD oyununu duyurdu. Platformlar ve çıkış tarihi açıklanmadı. Kojima Productions ayrıca Get Out, Us ve Nope filmlerinin yönetmeni Akademi Ödüllü film yapımcısı Jordan Peele ile ortaklık kurarak projede yer alan birkaç hikaye anlatıcısından biri olacak.
 
Yeni proje korku odaklı bir yapıya sahip olacak
 
hideo kojimanin yeni oyunu overdose od tanitildi 0 A7jeseGe 
 
Yeni duyurulan OD oyunu bir yandan oyun, bir yandan ise film içeriği ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Korku odaklı bu yapı ile beraber oyunda korkudan ölmenin ne anlama geldiğini araştırıyor ve bizlere de bu tema etrafında dönen bir hikayeyi anlatıyor.
Etkinlik kapsamında oyuna duyuru fragmanı yayınlanmış durumda ve ayrıca oyunun fragmanı içerisinde hangi aktörlerin oyunda yer alacağı belirtiliyor. Bu kapsamda Sophia Lillis (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves), Hunter Schaffer (Euphoria) ve Udo Kier (Flesh for Frankenstein) yeni projede başrolleri paylaşıyor.
Uzun zamandır arka planda geliştirme aşamasında olan bu yapım şu an için tanıtılmış durumda. Ancak oyunun herhangi bir çıkış tarihi veya hangi platformlara geleceği açıklanmadı.
 
Tanıtım fragmanı 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün