Oyun

Have a Birçok Death Konsollara Çıkış Yaptı

 
Gearbox Publishing ve geliştirici Magic Design Studios, yandan görünümlü roguelite aksiyon oyunu Have a Nice Death’i PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için 24,99 dolarlık bir fiyatla yayınladıklarını duyurdu. 
 
Have a Nice Death ilk olarak 8 Mart 2022’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlandı ardından 22 Mart 2023’te Switch ve PC’ye tam sürüm olarak çıkış yaptı. 
 
Oyunda elimizde tırpanla çalışanları koşturuyoruz 
 
have a bircok death konsollara cikis yapti 0 sCOyUinl 
 
Oyun içerisinde çalışanların ruhlarını dengede tutabileceğimiz ve tatil planlarını bozabileceğimiz bir yapı yer alıyor. Aynı zamanda burada 2 boyutlu bir aksiyon sistemi yer alıyor. Elimize tırpanımızı alabileceğimiz ve başka bölgelere doğru ilerleyebileceğimiz yapımda çalışanlarımıza patronun aslında kim olduğunu göstermeye çalışıyoruz.
Çalışanlara karşı kötü davrandığımız ve elimizdeki donanımla beraber karanlık bir yapıya büründüğümüz yapımda diğer departmanları keşfetmeye çalışıyoruz ve buradaki bölgelerin sırlarını açığa çıkarmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda ofis içerisinde çeşitli dedikodular dönüyor ve bu dedikoduları da ortaya çıkarıyoruz.
Oyunda yer aldığınız sürece prosedürel olarak oluşturulmuş bir yapı bulunuyor. Bu yapı sayesinde her bir oyunda farklı bir deneyim elde edebiliyorsunuz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün