Oyun

Harika Mario Wonder Emülatörle PC’de 4K/60 FPS Oynanabiliyor

 
Nintendo Switch tarafından oyunculara sunulacak yen Mario oyunu Super Mario Wonder, resmi olarak 20 Ekim’de yayınlanacak. Ancak oyun henüz çıkış yapmadan önce Nintendo Switch emülatörleri aracılığıyla PC’de 4K/60fps’de oynanabilir olduğu ortaya çıktı. Dolayısıyla oyunun bu programlar aracılığıyla PC de akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.
 
Oyunun oynanış kısmı sızdırıldı
 
harika mario wonder emulatorle pcde 4k60 fps oynanabiliyor 0 XTzVYKSz 
 
Merak edenler için Super Mario Wonder’ın oynanış içeriği geçtiğimiz hafta sızdırıldı ve oyunun temel yapısı ortaya çıktı. Spoiler olmaması açısından bu içerikleri yayınlamadık ve şu anda da bu içeriklerin yer alıp almadığını bilmiyoruz.
 
Diğer taraftan oyunun emülatör üzerinden 4K 60 FPS seçeneğiyle oynanması durumuna bakacak olursak böyle bir şey ilk kez gerçekleşmiyor. Örneğin, Pokemon Brilliant Diamond ve The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oyunları resmi çıkış tarihlerinden önce PC’de oynanabilir durumdaydı.
 
Sadece bunlar da değil aynı zamanda çıkış günüyle emülatörlerde çalışan birçok Nintendo Switch oyunu gördük. Bu kapsamda Red Dead Redemption, Bayonetta 3, Monster Hunter Rise, Xenoblade Chronicles: Definitive Edition ve Pikmin 4 çıktığı anda PC’de oynanabilir durumdaydı. 
 
Emülatörde oynanış görüntüsü
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün