Oyun

Hades, Netflix’e Özel Olarak iOS Aygıtlara Geliyor

 
Supergiant Games’in eleştirmenlerce beğenilen oyunu Hades iOS cihazlara geliyor. Hades, uygulama aracılığıyla abonelerine çeşitli mobil oyunlar sunan Netflix’e özel olacak. Bu nedenle, aktif bir Netflix aboneliği olan herkes Hades’i piyasaya çıktığında iOS cihazlarına indirebilecek.
 
Oyunun ne zaman çıkış yapacağı belli değil
 
hades netflixe ozel olarak ios aygitlara geliyor 0 AUOaadIm 
 
Hades’in iOS sürümü için bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Netflix yalnızca oyunun “önümüzdeki yıldan itibaren Netflix aracılığıyla yalnızca iOS’ta mevcut olacağını” bildirdi.
Hades, tüm platformlarda 93 Metacritic puanı ile PS5, Xbox Series X/S ve Switch’te en yüksek puan alan oyunlardan biri. Roguelike unsurlarına sahip zindan temelli bu yapım ilk olarak Eylül 2020’de PC ve Switch için piyasaya sürüldü ve büyük övgüler aldı.
 
Diğer taraftan The Game Awards’ta “En İyi Bağımsız Oyun” ve “En İyi Aksiyon Oyunu”, DICE Ödülleri’nde beş ödül (Yılın Oyunu dahil), Game Developers Choice Ödülleri’nde üç ödül (Yılın Oyunu dahil) ve BAFTA’larda beş ödül (En İyi Oyun dahil) dahil olmak üzere çok sayıda büyük başarıya imza attı.
 
Oyun fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün