Oyun

GTA 6’nın Görsel ve Yenilik Olarak Sıçrama Yapacağı Söyleniyor

 
Rockstar Games tarafından oyunculara sunulacak Grand Theft Auto serinini yeni oyunu GTA 6 için yeni söylentiler ve bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu haberler arasında Grand Theft Auto 6’nın Red Dead Redemption 2’de görülenlerin çok daha ilerisinde bazı etkileyici görsellere / grafiklere sahip olacağı yer alıyor.
 
Yeni bilgiler ortaya çıktı
 
gta 6nin gorsel ve yenilik olarak sicrama yapacagi soyleniyor 0 
 
Fransız yayın kuruluşu Rockstar Mag’e göre serinin yeni oyununa güç verecek olan RAGE motorunun yeni sürümü büyük gelişmeleri bünyesinde barındıracak. Bu kapsamda oyunun fizik, zaman sistemi, işleme kalitesi ve yapay zeka kısımları üst düzey bir yenilikle beraber gelecek. Bazı önemli iyileştirmeleri de sunacak olan bu sürüm daha önce hiç yapılmamış yenilikleri de içeriyor.
 
Yayınlanan rapora göre özellikle Grand Theft Auto 6’da yer alacak olan su fiziği şimdiye kadar gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyecek. Rockstar Games’in RAGE Teknoloji Grubu, su fiziğini gerçek zamanlı olarak hesaplayacak şekilde devrim niteliğinde bir sistem tasarladı ve bu da okyanusun oyunun dünyasında önemli bir yere sahip olacağını gösteriyor. 
 
Grand Theft Auto 6’da ayrıca araç fiziğinde de iyileştirmeler yer alacak. Bu kapsamda oyunda daha doğru hasarlar ve daha gerçekçi kazalar karşımıza çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün