Oyun

GTA 5 ve GTA 6 Erken Grafik Karşılaştırma Görüntüsü Yayınlandı

 
YouTube üzerinde içerik üreticisi Cycu1, geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanının yayınlandığı GTA 6 için bir karşılaştırma videosu yaptı. GTA serisinin en son çıkış yapan oyunu GTA V ile yapılan bu karşılaştırma içerisinde grafikler temel alındı. Erken grafik karşılaştırması olarak karşımıza çıkan bu video, elbette devam oyununun nasıl bir yapıya sahip olacağı konusunda bizlere fikir veriyor.
 
Karşılaştırma videosu iki oyun arasındaki farkı ortaya koyuyor 
 
gta 5 ve gta 6 erken grafik karsilastirma goruntusu yayinlandi 0 g48qZA6l 
 
İçerik üreticisi video içerisinde GTA 5’in PC sürümünü temel aldı ve GTA 6’nın yakın zamanda yayınlanan tanıtım fragmanıyla karşılaştırma yaptı. Motor içi fragmanı olarak karşımıza çıkan bu video dahilinde aynı sahneler kullanılmış durumda. Bu da karşılaştırma açısından oldukça olumlu bir durum.
 
Karşılaştırma videosundan da görebileceğiniz üzere GTA 6, elbette GTA 5’in PC sürümüne oranla daha yeni nesil bir yükseltme olarak karşımıza çıkıyor. Aydınlatmadan NPC sayısına kadar her şey GTA 6 içerisinde hat safhaya çıkıyor. Elbette GTA 5’i modlarla beraber daha iyi bir görünüme kavuşturabiliyorsunuz. Ancak GTA 6 herhangi bir mod olmadan bile oldukça iyi görünüyor.
 
Rockstar Games tarafından geliştirilme aşamasında bulunan GTA 6, 2025 yılı içerisinde çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
İşte karşılaştırma videosu 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün