Oyun

God of War: Ragnarok için Valhalla DLC’si Duyuruldu: Büsbütün Fiyatsız

 
Sony tarafından oyunculara sunulan aksiyon macera oyunu God of War Ragnarök için yeni bir ek paket geliyor. The Game Awards etkinliği kapsamında duyurulan bu ek paket içerisinde hikayenin sonuna geliniyor ve ayrıca bu genişleme paketi tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulmak isteniyor.
 
Valhalla paketi hikayenin sonunu getiriyor 
 
god of war ragnarok icin valhalla dlcsi duyuruldu busbutun fiyatsiz 0 3bTdTZTI 
 
Ragnarök için yeni duyurulan ek paketin adı Valhalla olarak karşımıza çıkıyor ve 12 Aralık tarihinde biz oyun severlere sunulması hedefleniyor. Ana oyunun hikayesini sona erdireceği ve ana oyunda yaşanan olayların sonrasına aktaran bu yapımda aslında bir nokta koyuluyor diyebiliriz. Bunun dışında genişleme paketi için kısa bir fragman yayınlanmış durumda. Bu fragmanda da pakette yer alacak olan içerikler bizlere kısa bir şekilde aktarılıyor.
 
Genişleme paketi dahilinde tekrardan Kratos ile büyük bir maceraya atılıyor ve aynı zamanda Valhalla kıyılarına doğru bir geçiş yapıyoruz. Mimir ile beraber tekrardan yollara düşebileceğimiz yapım içerisinde zorlu sınavların üstesinden gelmek için elimizden geleni yapmaya koyuluyor ve aynı zamanda yeni zırhlar ve çeşitli zorluk modları bizlere sunuluyor.
 
5 farklı zorluk ayarının yer aldığı paket içerisinde aynı zamanda zırhlar sadece görüntü olarak bulunuyor. Zorluk ayarına dilediğiniz gibi yükseltip azaltabiliyorsunuz. Bu zorluk ayarı ile beraber de elde edeceğiniz ödüller değişkenlik gösterebiliyor.
 
DLC fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün