Oyun

Forza Motorsport Çıkış Gününden Evvel Korsana Yenik Düştü

 
Turn 10 ekibi tarafından geliştirilen yarış oyunu Forza Motorsport resmi olarak yayınlanmadan önce korsana yenik düştü. Kısa süre önce erken erişim olarak yayınlanan yarış oyunu tam olarak çıkışını gerçekleştirmeden önce kırıldı. Oyun 10 Ekim’de çıkış yapacak.
 
Oyunların çoğuna farklı sürümleri satın alarak erken erişebiliyorsunuz
 
forza motorsport cikis gununden evvel korsana yenik dustu 0 
 
Bildiğiniz üzere çoğu geliştirici / yayıncı ekip oyunlarını yayınlamadan önce birkaç sürümle beraber geliyor. Temel olarak Premium/Ultimate sürümleri ile gelen erken erişim durumu da burada ortaya çıkıyor. Bu sürümlerden birini almak için ekstra ödeme yapıyor ve akabinde oyuna erkenden erişebiliyorsunuz. Diğer oyuncular ise normal çıkış gününü bekliyor. 
 
Bu durum birçok oyunda mevcut. Nitekim son çıkan oyunlara bakacak olursak Lies of P, Starfield, Mortal Kombat 1 ve The Crew Motorfest’te bu durum geçerli olarak karşımıza çıkıyor.
 
Öte yandan Forza Motorsport’a bakacak olursak oyun 4 Ekim’de Erken Erişim olarak yayınlandı. Ardından 5 Ekim’de Razor1911, Microsoft Store sürümünü kırdı. Ancak bu sürümde kariyer modu etkin değildi. Şimdi ise “0xdeadc0de” kariyer modunun tamamını etkin hale getirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün