Oyun

Fallout 4’ün Yeni Jenerasyon Güncellemesi 2024 Yılına Ertelendi

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Bethesda Game Studios, Fallout 4 “Next-Gen Güncellemesini” PlayStation 5, Xbox Series ve PC için daha önce planlanan 2023 çıkış aralığından 2024’e erteledi.
 
Yeni nesil güncelleme için Twitter’dan gönderi paylaşıldı 
 
fallout 4un yeni jenerasyon guncellemesi 2024 yilina ertelendi 0 NgDrCBKD 
 
Geliştirici ekip resmi Twitter hesabından yeni bir gönderi paylaştı. Bu gönderi içerisinde şu ifadeler yer aldı: “Fallout 4’ün yeni nesil güncellemesi üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve sabrınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Nitekim biz de heyecanlıyız. Ancak bu güncelleme üzerinde çalışırken zamanın yeterli olmayacağını fark ediyor ve bu süreyi önümüzdeki seneye aktarmak istiyoruz.”
Daha önce duyurulduğu üzere yeni nesil sürüm PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları için mevcut olacak. Oyuna PlayStation 4 ve Xbox One konsolları üzerinde sahip olanlar ücretsiz bir yükseltme alabilecek. Bu sürümle beraber oyunculara yeni özellikler sunulacak. Bu yeni özellikler arasında yüksek kare hızı için performans modu, 4K çözünürlük desteği için kalite seçenekleri, hata düzeltmeleri ve bonus Creation Club içeriği yer alacak.
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün