Oyun

Everdream Valley Xbox Series ve Xbox One Konsollarına Geliyor

 
Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Mooneaters, çiftlik macera oyunu Everdream Valley’i 15 Aralık’ta Xbox Series ve Xbox One için yayınlayacaklarını duyurdu. Everdream Valley ilk olarak 30 Mayıs’ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü ardından 23 Haziran’da Switch’e geldi.
 
Arkanıza yaslanabileceğiniz rahatlatıcı bir deneyim 
 
everdream valley xbox series ve xbox one konsollarina geliyor 0 X6VpS5Iv 
Rahatlatıcı bir çiftlik deneyimi elde etmek istiyorsanız ve arkanıza yaslanıp maceranın tadını çıkarmak istiyorsanız bu oyunu bir göz atabilir ve bir şans verebilirsiniz. Okulların kapandığı ve ninenizin çiftliğine geçiş yaptınız. Bu yapımda istediğiniz şekilde çiftliğinizi geliştirebiliyor, ekinler ekebiliyor, etrafını çitlerle kaplayabiliyor ve buraları daha canlı hale getirebiliyorsunuz.
Sıfırdan inşa edebileceğiniz yapılarla beraber karşımıza çıkan oyun içerisinde vahşi doğa, hem ilgi çekici bir macera hem de birazcık sihir sunuyor. Burada işiniz ve sorumluluklarınız elbette gitgide artıyor. Dolayısıyla yapacağınız hamlelerle beraber buradaki sorumluluklarınız da artıyor diyebiliriz. Çiftlik evinizin ilgiye ihtiyacı olduğu bu yapımda istediğiniz şekilde açık dünyayı da keşfedebiliyor ve burada gizli sırları bir bir açığa çıkarabiliyorsunuz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün