Oyun

Epic Games Bu Hafta 346 TL’lik İki Oyunu Fiyatsız Veriyor!

 
Her hafta ücretsiz oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları bildiğiniz üzere Perşembe günü erişime açıldı. Şu anda macera rol yapma oyunu EARTHLOCK’u ve strateji şehir kurma oyunu Surviving the Aftermath’i kalıcı bir şekilde Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunları 23 Kasım Perşembe TSİ 18:00’a kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz.
 
EARTHLOCK
 
 
 
Earthlock, 90’ların sonundaki klasik 3D rol yapma oyunlarından ilham alan, sıra tabanlı dövüş ve karakter ilerlemesine yeni bir bakış açısı getiren ayrıca bağımsız olarak geliştirilen bir deneyim olarak karşımıza çıkıyor.
 
– Epic Games sayfası
 
Surviving the Aftermath 
 
 
 
Kıyamet sonrası bir gelecekte hayatta kalabileceğiniz ve zenginleşebileceğiniz oyunda kaynaklar kıt olarak karşımıza çıkıyor. Felaketlere göğüs gerebileceğiniz yapımda en üstün koloniyi kurabiliyor, koloni sakinlerini koruyabiliyor ve harap olmuş bir dünyaya yeniden uygarlık getirebiliyorsunuz.
Diğer taraftan koloni sınırlarının dışına çıkıp çorak diyarları keşfederek kaynak toplayabiliyor, rakip kolonilerle görüşebiliyor ve dünyanın sırlarını ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.
 
– Epic Games sayfası

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün