Oyun

Cyberpunk 2077 için 2.1 Güncellemesi Yayınlandı: Metro Sistemi Eklendi

 
CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için 2.1 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme için ayrıca tam yama notları açıklandı ve bu tam yama notları ile beraber, oyunda hangi değişikliklerin olduğunu bizzat görebiliyorsunuz.
 
Metro sistemi oyuna dahil edildi 
 
cyberpunk 2077 icin 21 guncellemesi yayinlandi metro sistemi eklendi 0 7YdvtXzB 
 
2.1 yaması ile beraber oyuna ön plana çıkan bir metro sistemi eklendi. Bu metro sistemi ile beraber artık içerisinde bulunduğunuz şehri dolaşabileceğiniz bir mekanik oyuna dahil edildi. 19 farklı metro istasyonunun yer aldığı bu güncelleme ile 5 farklı hat üzerinden şehri seyahat edebiliyorsunuz. Böylece artık metro modunu kullanmanıza gerek kalmıyor. Oyuna resmi olarak metro sisteminin eklendiğini söyleyebiliyoruz.
 
Yeni güncelleme ile oyuncular sevdikleriyle beraber dairelerin herhangi birinde beraber uzunca vakitler geçirebilecek. Bu sayede onları yanlarına davet edebilecek ve böylece bir birliktelik yaşayabilecek. Aynı zamanda yeni güncelleme ile beraber oyuna radyo dinleyebilme sistemi eklendi. Bu sistemle beraber yolda yürürken veya bir yere doğru ilerlerken bu radyoyu dinleyebiliyor ve kendinizi müziğe kaptırabiliyorsunuz.
 
Güncelleme sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda oyun içerisindeki erişilebilirlik iyileştirmeleri de oyunculara dahil ediliyor. Bu iyileştirmelerle beraber oyun daha akıcı ve daha stabil hale geliyor. Ekranda gördüğünüz kontrollerin, ikonların ve daha fazlasının da bu güncelleme ile beraber geliştirildiğini ve iyileştirildiğini aktarabiliyoruz.
 
Güncelleme fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün