Oyun

Crash Team Rumble Twitch’te Haftalık 12 Kişi Tarafından İzleniyor

 
Activision tarafından yayınlanan çevrimiçi çok oyunculu oyun Crash Team Rumble için işler yolunda görünmüyor. Yeni bir hamleyle beraber çocukluğumuzun ikonik karakteri Ejderha Sypro ekleniyor ve bununla beraber oyuna yeni bir heyecan getirilmesi hedefleniyor.
 
Oyunun ilgi çekici olması hedefleniyor
 
 crash team rumble twitchte haftalik 12 kisi tarafindan izleniyor 0
 
Oyunun All Fired Up olarak adlandırılacak üçüncü sezonu 7 Aralık’ta başlıyor ve oynanabilir karakter olarak Spyro’yu içeriyor. Bu sezonla beraber önceki sezonlarda olduğu gibi battle pass içeriği, içerikler, kozmetikler, mücadeleler ve daha fazlası oyunculara sunulmayı bekliyor.
 
Haziran ayında piyasaya sürülen Crash Team Rumble, dört oyuncudan oluşan iki takımın mücadelesini konu alıyor. Oyunda takımlar Wumpa Meyvesi’ni toplamaya çalışıyor ve en fazla toplayan takım kazanıyor. 
 
Diğer taraftan Crash Bandicoot serisinin çok oyunculu bir yan oyunu olan bu yapım Twitcht’e haftalık olarak 12 kişi tarafından izleniyor. Twitch Tracker tarafından sağlanan verilere göre oyun ilk çıkışıyla beraber haftalık 316 izleyiciye ulaştı ancak geldiğimiz noktada bu sayı 12’ye kadar indi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün