Oyun

CoD: Çağdaş Warfare III ve MW2 Grafik Karşılaştırma Görüntüsü Yayınlandı

 
Activision (yayıncı) tarafından oyunculara sunulacak Call of Duty: Modern Warfare 3’ün çok oyunculu beta aşaması bu hafta PS5’te başladı. COD: MW3, Modern Warfare 2’nin orijinal 2009 sürümündeki 16 başlangıç ??haritasının tamamının modern bir yapıya taşıyor. Beta sürümünde Favela Haritası bulunduğundan YouTube’da içerik üreticisi Cycu1, Modern Warfare 3 (2023) ile Modern Warfare 2 arasında bir grafik karşılaştırması yaptı.
 
Videoda grafik anlamında karşılaştırmalar yapılıyor
 
cod cagdas warfare iii ve mw2 grafik karsilastirma goruntusu yayinlandi 0 
 
Cycu1 tarafından yayınlanan video sizlere Sledgehammer tarafından geliştirilen çok oyunculu haritaya uygulanan görsel iyileştirmeler hakkında bir fikir verebiliyor. Bu aynı zamanda bu iki oyun arasındaki grafiksel farklara da bir göz atmanızı sağlıyor. İlk etapta normal olarak Call of Duty Modern Warfare 3’ün daha iyi göründüğünü söyleyebiliyoruz.
 
İki oyuna bakacak olursak hem MW2 hem de MW3, konsollarda tamamen aynı kare hızında (60 fps) oynanabiliyor. Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım’da piyasaya sürülecek. Bildiğimiz kadarıyla da oyun NVIDIA DLSS 3’ü destekleyecek.
 
İşte karşılaştırma videosu
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün