Oyun

Call of Duty Warzone: Mobile 2024 Baharına Ertelendi

 
Yayıncılığını Activision’ın üstlendiği Call of Duty Warzone: Mobile’ın çıkış tarihi 2024’e ertelendi. Daha önce bu yıl iOS ve Android cihazlar için çıkış yapması beklenen oyunun artık önümüzdeki yılın bahar aylarında çıkması planlanıyor.
 
Oyun Eylül ayında tanıtıldı
 
call of duty warzone mobile 2024 baharina ertelendi 0 tNLSO7ew 
 
Geçtiğimiz Eylül ayında resmi olarak duyurulan Warzone Mobile, Activision’ın Shanghai, Beenox, Digital Legends ve Solid State stüdyoları tarafından ortaklaşa geliştiriliyor. Oyunun sınırlı sürümü geçtiğimiz Kasım ayında Avustralya’da sunuldu ve bu yıl Şili, Norveç ve İsveç gibi diğer ülkelere de bu sınırlı sürüm yayıldı. Activision’ın belirttiğine göre Call of Duty: Warzone Mobile’a 45 milyondan fazla oyuncu ön kayıt yaptırdı.
 
Yayıncı Activision geçtiğimiz perşembe günü oyunun Verdansk haritasına ek olarak Rebirth Island’ın da dünya çapında piyasaya sürülmesiyle beraber mobil platforma geleceğini doğruladı. Dolayısıyla bu haritaları da mobil sürümde bekliyoruz.
 
Öte yandan Warzone Mobile, 120 oyunculu battle royale modunun yanı sıra Domination ve Team Deathmatch gibi çok oyunculu modları da içeriyor. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün