Oyun

Call of Duty: Çağdaş Warfare 3 için Kasım Güncellemesi Yayınlandı

 
Geliştirici Sledgehammer Games, nişancı aksiyon oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3 için 17 Kasım Güncellemesini yayınladı. Bu yeni yama, oyunun Çok Oyunculu ve Zombies modlarına ince ayarlar, düzeltmeler ve değişiklikler getiriyor. 
 
Güncelleme ile birçok sorun ortadan kaldırılıyor 
 
call of duty cagdas warfare 3 icin kasim guncellemesi yayinlandi 0 QvfWzn8S 
 
17 Kasım güncellemesi, parçaların gereksinimleri karşılamadan kullanabileceği bir açığı ortadan kaldırıyor. Ayrıca oyuncuların özel maçlara yönelik olmayan oyun modlarını seçebilmesi sorununu da çözüyor. Diğer taraftan oyuncu hareketlerinde / animasyonlarında bazı ayarlamalar ve değişiklikler söz konusu. 
 
Bu güncelleme doğal olarak Killstreaks’e ve birkaç haritaya bir dizi ince ayar getiriyor. Ayrıca oyuncuların oyundaki ilerlemesinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayacak düzeltmeler de içeriyor. 
 
Zombi modunda daha önce oyuncular silahlarını kopyalayabiliyor ve aynı şeyi skor serilerine de etki ettirebiliyordu. Bu son güncelleme bu iki açığı ortadan kaldırıyor. Güncelleme aynı zamanda haritadan çıkış sırasındaki zamanlama sorununu da gideriyor. Daha önce oyuncular Sub Pen’den ayrılırken kazara haritanın kenarında helikopterden düşebiliyordu.
 
Son olarak bu yamanın belirli konumlarda ortaya çıkan zombilerin sayısını azalttığını da belirtmekte fayda var. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün