Oyun

Bu Sefer Geliyor mu? Skull and Bones Çıkış Tarihi Açıklandı!

 
Yayıncı ve geliştirici Ubisoft, Skull and Bones’un 16 Şubat 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC, Stadia ve Luna için piyasaya sürüleceğini duyurdu.
 
İkinci bir kapalı beta testi 15-18 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ayrıntılar oyunun resmi web sitesinde mevcut.
 
Oyun yakın zamanda çıkış yapmaya hazırlanıyor 
 
bu sefer geliyor mu skull and bones cikis tarihi aciklandi 0 Vhq73Wce 
 
Korsanlığın altın çağını yaşadığımız bu proje daha önce birden fazla kez ertelenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda ise umuyoruz ki son çıkış tarihi ile beraber karşılaşıyor ve artık oyunu deneyimlemek istiyoruz. Oyuncular tarafından beklenen bu talihsiz proje daha önceden birçok etkinlikte boy göstermişti. Hatta burada oyunun demosunu oynadık ve bu demo şu anda elbette oldukça farklı bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkıyor.
Oyun içerisinde kaptan rolünü üstleniyor ve geniş denizlere doğru adım atıyoruz. Burada kendi gemimizi geliştirebiliyor, mürettebat sayımızı arttırabiliyor, en güçlü silahları gemimize yerleştirebiliyor ve buradaki sulara hakim olmaya çalışıyoruz. Sular üzerinde mücadeleye atılacağımız yapım Hint Okyanusu üzerinde geçiyor ve burada diğer oyuncuları alt etmek durumunda kalıyoruz.
 
Yeni fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün