Oyun

Brothers: A Tale of Two Sons Remake Duyuruldu

 
Yayıncılığını 505 Games’in üstlendiği 2 oyunculu platform macera oyunu Brothers: A Tale of Two Sons’un yeniden yapım sürümü duyuruldu. Bu sürüm içerisinde geliştirilmiş animasyonlar, karakter detayları, çevre tasarımları ve daha fazlası yer alacak. Aynı zamanda oyun Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor.
 
Yeni bir deneyim sunmayı hedefliyor
 
brothers a tale of two sons remake duyuruldu 0 Qu6JblgS
 
Fantastik macera oyununun yeniden yapımı, daha önce Murasaki Baby ve Last Day of June’u yapan Milano, İtalya merkezli stüdyo Avantgarden tarafından geliştiriliyor. Oyun, PS5, Xbox Series X/S ve PC için Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden 28 Şubat 2024 tarihinde yayınlanacak.
 
Oyun içerisinde Naia ve Naiee adlı iki kardeş bulunuyor. Bu iki kardeşin babaları oldukça hasta bir şekilde karşımıza çıkıyor ve biz de burada iki kardeşle beraber bu babayı iyileştirmek için büyük bir maceraya çıkıyoruz. Oyunda iki kişiyle oynama seçeneği bulunuyor ve iki farklı kontrolcü ile beraber bu oyunu deneyimleyebiliyorsunuz.
 
Şimdi ise oyunun yeniden yapım sürümü geliyor ve bu yeniden yapım sürümü gerçekten daha fazla hayranlar ve oyuncular tarafından bekleniyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün