Oyun

Bloodborne’dan İlham Alan Minecraft Haritası İlgi Cazibeli Görünüyor

 
Çevre sanatçısı Potomy, Minecraft için Bloodborne’dan ilham alan bir haritanın görüntülerini paylaştı. Video içerisinde hayranları heyecanlandıracak detaylar ve bir dizi ekran görüntüsü yer alıyor.
 
Ekran görüntüleri ve bir video yayınlanmış durumda 
  
bloodbornedan ilham alan minecraft haritasi ilgi cazibeli gorunuyor 0 lF1U8tBB 
 
Minecraft’taki bu Bloodborne Remake haritası gerçekten de ilgi çekici görünüyor ve şimdiye kadar gördüğümüz ve oluşturulan en iyi özel haritalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Detaylara gösterilen özen ile beraber kusursuza yakın bir yapı bizlere aktarılıyor. Potomy, oyunun atmosferini de yakalamayı başarıyor ve bunun için sanatçıyı gerçekten de tebrik etmek gerekiyor.
 
Karşımıza çıkan haritanın tek dezavantajı Patreon platformunda yer alması. Bloodborne x Minecraft doku paketi gerçekten de ülkemiz için yüksek fiyatlandırmayla (yurt dışı için de yüksek) beraber 41 dolara satılıyor. Gerçek haritaya ve kaynak paketine erişebilmek için de bu ücreti ödemeniz gerekiyor. Temel olarak yeni bir oyun satın alıyor gibi bir fiyatlandırma söz konusu.
 
Bu harita Minecraft’ta gördüğümüz en iyi seçeneklerden biri ancak fiyatı bir hayli yüksek. Dolayısıyla aşağıdan hem fragmana hem de ekran görüntülerine bir bakış atabilirsiniz.
 
Ekran görüntüleri
 
bloodbornedan ilham alan minecraft haritasi ilgi cazibeli gorunuyor 1 ji7RkLXz 
 
bloodbornedan ilham alan minecraft haritasi ilgi cazibeli gorunuyor 2 99BuJvrn 
 
bloodbornedan ilham alan minecraft haritasi ilgi cazibeli gorunuyor 3 zymbBGYc 
 
Tanıtım fragmanı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün