Oyun

Bethesda Yeni Oyununu Duyurdu: Marvel’s Blade

 
Bethesda Softworks, Arkane Studios Lyon ve Marvel Games, çizgi roman kahramanı Blade’e dayanan ve orijinal bir hikayeye sahip tek oyunculu, üçüncü şahıs aksiyon oyunu Marvel’s Blade’i duyurdu. Platformlar ve çıkış tarihi açıklanmadı. Geliştirme aşaması yeni başladı.
 
Oyun vampir avcısı Blade karakterine odaklanıyor
 
bethesda yeni oyununu duyurdu marvels blade 0 
 
Marvel ortaklığı ile beraber geliştirilme aşamasında bulunan bu yapım içerisinde vampir avcısı Blade karakteri ile beraber yeni bir maceraya atılıyoruz. Arkane Lyon ekibi tarafından geliştirilen bu yapım içerisinde mevcut karakter ile derin bağlar kurabiliyor ve karaktere yön verme fırsatına sahip olabiliyoruz.
Oyun içerisinde Paris şehrinde bulunuyor ve Paris’in karantinaya alındığını deneyimleyebiliyoruz. Burada gece boyunca vampirler ortaya çıkıyor ve şehri tamamen kaosa sürüklüyor. Kaos sürüklenen şehir, gece boyunca yerel halkın evlerine sığınmasına sebebiyet veriyor ve günün ilk ışıklarıyla beraber de halk tekrardan sokağa çıkmaya hazırlanıyor. Oyun bu temel hikaye etrafında dönüyor.
Blade karakterine yön verebileceğimiz bu yapımın The Game Awards etkinliği kapsamında yeni bir fragmanı bulunuyor. Bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
İşte fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün